Zimní pobyt v přírodě

Zimní pobyt v přírodě

Místo:       Chata Juráška, Olešnice v Orlických horách, PSČ 517 83

Termín:     7. – 11. 2. 2022

Sraz:         v 7,55 hod před školou

Odjezd:     pondělí 7. 2. 2022  asi v 8,30 hod. od budovy ZŠ  (po otestování a naložení věcí do autobusu)

Návrat:      pátek 11. 2. 2022 okolo 14,45 hod. k  budově ZŠ (končíme obědem) 

Prosím, neparkujte auta před školou, bude zde parkovat autobus.

 

Vážení rodiče,

děti budeme testovat antigenními testy ráno před odjezdem. Pokud nám chcete/můžete usnadnit testování, zajděte s dětmi v sobotu na PCR test. Potvrzení o negativním testu nám pak můžete buď předat v papírové podobě nebo ukázat v telefonu a odeslat na e-mail: hilbertova-zskyj@volny.cz.

Pokud Vaše dítě prodělalo v uplynulých 30 dnech onemocnění Covid-19, prosíme o přiložení vytištěného certifikátu.

V pondělí ráno přiveďte dítě v 7:55 ke škole. Před školou vybereme dokumentaci a ve škole děti otestujeme. Potom naložíme autobus a odjedeme. Budeme rádi, když nám pomůžete vše naložit do zavazadlového prostoru autobusu.

Děkujeme za pochopení.

 

Seznam věcí, potvrzení o bezinfekčnosti, prohlášení o seřízení vázání najdete k vytisknutí zde.