2022/2023

Druháčci na plavání

Plavání nás baví! Minulý týden byli druháčci v plaveckém centru U Majáku plavat.
Zpočátku se trochu ostýchali, ale po pár skocích do vody, už plavali jako rybičky. Byla to legrace a děti se těší na další plavčo příští týden. Přesvědčte se sami o tom, jak nám to šlo zde! Velké díky patří paní majitelce Severinové, že nám plavání umožnila.

Prvňáčci zahájili školní rok

Ve čtvrtek 1. 9. 2022 na ZŠ Pardubice – Pardubičky odstartoval nový školní rok. Prvňáčky přišel slavnostně přivítat místostarosta Městského obvodu Pardubice IV. Jan Procházka a ředitel školy Mgr. Jaroslav Karcol. Dětem společně popřáli krásný první školní rok, mnoho úspěchů a zvládnutí všech úkolů. Děti si s panem ředitelem zazpívaly písničku ,,Když jsem chodil do školy“.  Všichni prvňáčci byli velmi šikovní a usměvaví.  Do první třídy nastoupilo celkem 25 prvňáčků.

Prezentaci k prvnímu školnímu dni zde.