Liga škol v orientačním běhu 2023/2024

I v tomto školním roce se naše škola zúčastnila Ligy škol v orientačním běhu. Celkem proběhla čtyři kola, 1. a 2. na podzim, 3. a 4. kolo na jaře. Žáci z naší školy se zúčastnili všech čtyř kol, a to v hojném počtu, pokaždé běželo 18-20 závodníků. Počasí nebylo vždy úplně ideální, ale nejsme z cukru a orienťák se běhá za každého počasí, děti byly připraveny na vše. Důležité je, že všichni závodníci doběhli do cíle a někteří dokonce na předních pozicích. V konkurenci 16 škol jsme se nakonec umístili na krásném pátém místě.

Celkové umístění našich nejlepších běžců:

dívky: 1. místo Fenclová Zuzana (kategorie D10), 2. místo Odvodyová Nikola (kategorie D12), 13. místo Kovárníková Anežka (kategorie D10)

chlapci: 3. místo Odvody Vilém (kategorie H10), 5. místo Bříza Jáchym (kategorie H12), 6. místo Vincent Oldřich (kategorie H10), 7. místo Kakos Martin (kategorie H10)

Liga škol v orientačním běhu 2023/24